Elektrik Teknikeri

  • Elektrik-Elektronik Teknolojisi
  • Herhangi Bir Yer

Netcad Yazılım A.Ş

Biz Ne mi Yapıyoruz?

1989 yılında konumsal dijitalleşmeye öncülük eden ilk yerli yazılım firması olarak başladığımız yolculuğumuzu, Türk mühendislerin, müşterilerimizin ve akademisyenlerin ortak katkılarıyla gelişerek sektörümüzde lider olarak yürütüyoruz.

AR-GE ekibimizle teknolojinin yarınını takip ediyor, artan ve çeşitlenen ihtiyaçlara yönelik inovatif çözümler üretiyoruz. Daima sektörümüz ile iş birliği içerisinde çalışarak, ülke ekonomisine değer katıyor ve ihtiyaçlara en uygun çözümleri sunuyoruz.

Görüntü işleme teknolojisi ile müşteri davranışları analizi ve derin öğrenme teknolojisi ile hayatı kolaylaştıran çözümler üreten Udentify ekibimiz bünyesinde görev almak üzere Elektrik Teknikeri arıyoruz.

Ne Yapmanı Bekliyoruz?

  • Kamera sistemleri ve alt bileşenleri ile ilgili arıza analizi ve bakım onarım faaliyetlerini saha da gerçekleştirmesi
  • Mevcut veya yeni proje ihtiyaçları kapsamında oluşacak donanım gereksinimlerinin hazırlanması ve saha/firma/taşerona ulaştırılması
  • Yeni veya mevcut projelerde saha keşif, yerinde montaj ve bakım işlemlerinde aktif olarak görev alması
CV'nizi/özgeçmişinizi veya diğer ilgili dosyayı yükleyin. Maks. dosya boyutu: 50 MB.


Çevrimiçi özgeçmişinizi kullanarak bu işe ve diğer işlere başvurabilirsiniz. Çevrimiçi özgeçmişinizi göndermek için aşağıdaki bağlantıya tıklayın ve başvurunuzu bu işeverene e-posta ile gönderin.

Scroll to Top